ويرايش 9 بعد از ماهها تلاش بي دريغ تيم برنامه نويسي و آموزشي شرکت، با تغييرات اساسي در ظاهر، محتوا و نحوه آموزش منتشر شد. [... ادامه]

تا کی میخواهید به مطالعه خسته کننده لغات و گرامر انگلیسی ادامه دهید؟
هنوز هم نمی توانید فیلم و اخبار انگلیسی را متوجه شوید؟
هنوز هم نمی توانید انگلیسی را بفهمید و صحبت کنید؟
معجزه آموزش انگلیسی را فقط در 6 ماه با ELA تجربه کنید.

دستیار آموزش انگلیسی

مخاطبین ELA چه کسانی هستند؟

ELA به عنوان یک نرم افزاری آموزش انگلیسی برای فارسی زبان ها تولید شده است. این نرم افزار در طول ۱۰ سال گذشته تغییرات زیادی به خود دیده و امروز ویرایش ۹ ELA با کاربری بسیار آسانتر نسبت به گذشته منتشر گردیده است.

مخاطبین ELA از نظر کاربری کامپیوتری

ELA یک نرم افزار کامپیوتری است که با داشتن گرافیک بسیار زیبا ولی کاربری بسیار ساده و آسانی دارد.بطور کلی میتوان گفت ELA یک راهنما و help بسیار قدرتمند فارسی دقیقا همانند راهنمای تمامی نرم افزارهای مطرح دنیا و با استاندارد ویندوز دارد. ما به تمامی کاربران پیشنهاد میکنیم قبل از شروع به کار با نرم افزار حتما این راهنما را مطالعه کرده و کار کردن با بخشهای مختلف نرم افزار را یاد بگیرند. در این راهنما توضیحات مربوط به تمامی بخشها بصورت کامل و همراه با عکس آورده است. بطور کلی میتوان گفت با وجود چنان راهنما و help فارسی قدرتمند کارکردن با نرم افزار ELA برای هر شخصی که بصورت بسیار مبتدی کامپیوتر بلد باشد امکان پذیر است.

در زیر عکس صفحه اول راهنمای نرم افزار را مشاهده میکنید.

ela_e (1)

مخاطبین ELA از نظر رنج سنی و سطح معلومات انگلیسی

ELA یک نرم افزار کلی آموزش زبان انگلیسی است. بطوری که سطح آموزشی این نرم افزار از مبتدی تا پیشرفته میباشد. روش آموزش در این نرم افزار بصورت پله ای میباشد و شما با گذراندن پله ها و یا اصطلاحا رکورد های قبلی به رکورد های بالاتر و پیشرفته تر خواهید رفت. البته اگر شما قبلا از سطح معلومات انگلیسی خوبی برخوردارید، میتوانید شروع تمرینات خود را از سطحی بالاتر از مقدماتی شروع کنید و به سطح و رکورد های پیشرفته تر بروید.

در کل مهم نیست شما در آموزش انگلیسی مبتدی باشید و یا اطلاعاتی از قبل داشته باشید. دانش انگلیسی شما در هر سطحی که باشد میتوانید از نرم افزار ELA برای ادامه آموزش انگلیسی استفاده نمایید.