ويرايش 9 بعد از ماهها تلاش بي دريغ تيم برنامه نويسي و آموزشي شرکت، با تغييرات اساسي در ظاهر، محتوا و نحوه آموزش منتشر شد. [... ادامه]

تا کی میخواهید به مطالعه خسته کننده لغات و گرامر انگلیسی ادامه دهید؟
هنوز هم نمی توانید فیلم و اخبار انگلیسی را متوجه شوید؟
هنوز هم نمی توانید انگلیسی را بفهمید و صحبت کنید؟
معجزه آموزش انگلیسی را فقط در 6 ماه با ELA تجربه کنید.

دستیار آموزش انگلیسی

ELA قویترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی برای فارسی زبان ها

ELA یک نرم افزار آموزش زبان انگلیسی برای فارسی زبانها است و مخفف عبارت English Learning Assistant به معنی دستیار آموزش انگلیسی است. این نرم افزار یک بسته آموزشی کاملا بومی بوده و در طی مطالعات بسیار گسترده به مدت ۶ سال توسط متخصصان برنامه نویسی و اساتید داخل کشور تهیه و تولید شده است.
ELA اولین نرم افزار آموزش انگلیسی بصورت شبیه سازی شده از محیط واقعی گفتگو بوده و در سال ۱۳۸۴ توسط شورای عالی انفورماتیک کشور به ثبت رسیده است. شماره ثبت: ۱۰۱۳۴۳

ELA در یک نگاه:

آیا به این فکر کرده اید که چرا کودکان و افراد بی سواد بدون اطلاع از قوائد گرامری، زبان مادری خود را به راحتی فرا می گیرند، ولی آموزشهای مدرسه و دانشگاه نتوانسته است ما را در یادگیری انگیلسی یاری نماید؟

ELA یک شیوه نوین آموزش زبان انگلیسی می باشد. برای یادگیری انگلیسی این بار نه نیازی به یادگیری لغات است و نه نیازی به یادگیری گرامر.
ما با بررسی روش‌های مختلف آموزشی در طول سالیان متمادی و دلایل اصلی ناكامی آن به این نتیجه رسیده ایم كه آموختن جملات الگویی بجای تكیه بر گرامر و دستور زبان انگلیسی، مؤثرترین روش آموزش زبان انگلیسی است.

ela9

ELA با الگوبرداری از فرایند آموزش زبان در کودکان بهترین روش آموزش زبان را فراگیری جملات کامل کاربردی بجای قوائد گرامری، لغت و غیره می داند. ELA بجای مراجعه به روشهای آموزشی موجود سعی نموده است سیستم جدیدی بنا نماید و برای پایه ریزی قطعه قطعه روش آموزشی خود، نگاه خود را به محیط واقعی آموزش زبان دوخته است. به عبارت دیگر ELA سعی نموده است به وسع خود، محیط واقعی آموزش زبان را دریك نرم فزار كامپیوتری شبیه سازی نماید و با پرشی منطقی نقطه شروع خود را بر نقطه پایان دیگر روشهای آموزشی بنا نهاده است.

ELA در رسانه ها

با توجه به اینکه ELA قویترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی است که تا کنون در داخل کشور تولید گردیده است، این موضوع از دید رسانه های داخل کشور نیز پنهان نبوده، لذا بسیاری از سایتهای اینترنتی، روزنامه ها و نشریات داخل کشور نیز بارها به آن پرداخته اند.

media

اخبار ELA در نشریاتی مانند روزنامه جام جم ، روزنامه آفرینش ، روزنامه اورین و … به چاپ رسیده. همچنین در شماره ۹۸ نشریه‌ی تخصصی كامپیوتر مصاحبه‌ایی كامل با مبتكر نرم‌افزار چاپ گردیده است. ما همین‌جا از دست‌اندركاران این رسانه‌ها تشكر و قدردانی می‌كنیم. برای دیدن متن مصاحبه اینجا كلیك فرمایید.

10years

ELA با یک دهه فعالیت مستمر توانسته است به جایگاه قابل قبولی در میان مشتاقان زبان انگلیسی دست یابد. از زمان ویرایش اول ، نرم افزار بارها و بارها تغییر یافته و اینک به ویرایش ۹ Pro (نسخه صادراتی) رسیده ایم.

امکانات نرم افزار آموزش زبان انگلسی ELA:

ELA دارای امکانات بسیار زیاد و پیشرفته ای برای آموزش انگلیسی است و در این نرم‌افزار ، زبان یك مقوله كلی نبوده بلكه به اجزای مختلفی همچون شنیدن ، صحبت كردن ، نوشتن، اعداد، لغات ، فیلم‌های زبان اصلی، اخبار ، انشاء و غیره تقسیم شده و برای هر یك از آن‌ها روش آموزش مخصوصی طراحی گردیده است.
در زیر بصورت تیتر وارد برخی از مهمترین امکانات این نرم افزار را بیان میکنیم. جهت مشاهده امکانات و تنظیمات کامل اینجا کلیک کنید.
توجه: در ELA آموزش از طریق فراگیری جملات الگویی صورت میگیرد و نیازی به حفظ کردن لغات و دستورات گرامری نیست. در این نرم افزار از آخرین منابع علمی-آموزشی استفاده شده است که از سطح مبتدی تا پیشرفته میباشد.

 • ELA دارای قویترین بخش راهنمای کامل فارسی با استاندار ویندوز میباشد که قبل از شروع به کار با نرم افزار توصیه میکنیم این راهنمای کامل را مطالعه نمایید.

help

 • اولین نرم افزار فارسی يادگیری انگلیسی با روش كنش- واكنش (گفتگو)

conver

 • دارای بیش از ۲۵ هزار جمله کاربردی (متن و صدا) در زمینه های مختلف طبقه بندی شده و ۵ هزار جمله کاربردی با ترجمه فارسی و انگلیسی برای مکالمات روزمره

senten

 • اولین نرم افزار هوشمند فارسی با امكان تنظیم لهجه گوينده (انگلیسی يا آمريكائی)
 • روشی منحصر بفرد برای فراگیری دیالوگ فیلمهای زبان اصلی

movie

 • روشی فوق العاده برای یادگیری لغات و املاء انگلیسی و همچنین تقویت شنیداری ، بصورتیکه هر عبارتی که میشنوید سریعا بتوانید با املا صحیح بنویسید. همراه با تست و امتحان گیری.

listening

 • روشی کاملا استثنائی برای فهم اعداد به هنگام شنیدن در ظرف فقط چند روز

numbers

 • امکان تمرین خواندن صحیح جملات و امتحان گیری حین خواندن همراه با تلفظ انگلیسی یا آمریکایی

reading

امکانات بیشتر بصورت تیتر وار

 • امكان تهیه فایلهای MP3 از تمام اطلاعات متنی
 • وجود جعبه لایتنر پیشرفته نرم‌افزاری جهت به خاطر سپاری جملات و لغات
 • امكانات فوق العاده آناليز لغات براي يافتن لغات پرکاربرد و هم خانواده يک موضوع خاص
 • امكان خواندن تمامی متون انگیسی و اطلاعات وارد شده كاربر با صدا
 • امکان جمله سازی برای لغات کاربر، بر اساس رفرنس های تعیین شده
 • امکان استفاده بعنون نرم ‌افزار فلش کارت
 • محیطی کاربرپسند با گرافیک نرم ‌افزارهای Office 2010 به بالا

جهت مشاهده تمامی امکانات ELA اینجا کلیک کنید.

اگر شما هم تا کنون روشهای مختلف آموزش انگلیسی را تجربه کرده اید ولی موفق نشده اید. اگر به کلاسهای آموزش زبان رفته اید ولی بعد از گذراندن ترمهای متعدد هنوز هم در صحبت کردن زبان انگلیسی مشکل دارید. اگر شما هم در این راه با ما هم عقیده باشید که کودکان و افراد بی سواد بدون اطلاع از قوائد گرامری، زبان مادری خود را به راحتی فرا می گیرند، ولی آموزشهای مدرسه و دانشگاه نتوانسته است ما را در یادگیری انگیلسی یاری نماید. ما به شما متد نوین آموزش زبان انگلیسی را پیشنهاد میکنیم.

ela-4

ELA پس از سالها تلاش توانسته است تحولی شگرف در یادگیری زبان انگلیسی ایجاد کند و متد نوینی در زمینه آموزش انگلیسی برای هموطنان عزیز به ارمغان آورد. این نرم افزار با الگو برداری از محیط طبیعی زندگی یادگیری مکالمه انگلیسی را همانند زبان مادری بسیار آسان تر ، سریعتر و ماناتر ساخته است. ELA تا کنون بیش از ۲۰ هزار نسخه در داخل کشور و بیش از ۱۰۰۰ نسخه در خارج از کشور به فروش رفته است و ما مفتخریم که هم اکنون بیش از هزاران کاربر راضی داریم که هر روز نظرات و رضایت از پیشرفت چشمگیر خود را برای ما ارسال می کنند.
این راه من است، راه تو كدام است؟ راه مطلق وجود ندارد.
“فردریش ویلهلم نیجه”
اگر شما هم به به راه ما اعتقاد دارید پیشنهاد میکنیم طرحی نو در اندازید و مطمئن باشید ELA شروعی بر پایان سایر روشهای موجود خواهد بود.


 قیمت و خرید بسته آموزشی ELA

ela-pack

قیمتلینک خرید
خرید پستی ELA ویرایش ۹ با امکانات کامل۵۸۰۰۰ تومان خرید پستی
خرید پستی ELA ویرایش ۸۴۵۰۰۰ تومان خرید پستی

راهنمای خرید

امکانات جدید اضافه شده به ویرایش نهم [ادامه مطلب]