ويرايش 9 بعد از ماهها تلاش بي دريغ تيم برنامه نويسي و آموزشي شرکت، با تغييرات اساسي در ظاهر، محتوا و نحوه آموزش منتشر شد. [... ادامه]

تا کی میخواهید به مطالعه خسته کننده لغات و گرامر انگلیسی ادامه دهید؟
هنوز هم نمی توانید فیلم و اخبار انگلیسی را متوجه شوید؟
هنوز هم نمی توانید انگلیسی را بفهمید و صحبت کنید؟
معجزه آموزش انگلیسی را فقط در 6 ماه با ELA تجربه کنید.

دستیار آموزش انگلیسی

نرم افزارهای کمکی همراه بسته ELA

بسته نرم افزاری ELA دارای نرم افزارها و امكانات جانبی زیر نیز می باشد.

لغات مرتبط

مجموعه ای از لغات مربوط به یک موضوع خاص مانند مسافرت. این منبع در تب لغات به هنگام فشردن کلید (آمار/گروه) قابل دسترسی است.

تکه های سخن

تکه های سخن ، مجموعه کاملی است كه می تواند یک ساختار کلی در ذهن ما برای زبان انگلیسی ایجاد نماید. این اطلاعات از سایت Esl Gold جمع آوری شده و ویرایشهای لازم توسط اساتید رویشان انجام گرفته است. در این منبع برای هر موضوعی چند جمله کاربردی آورده شده است.

تقویت شنیداری انگلیسی American English Course

تعداد چهل درس یك دقیقه ای برای تقویت سریع شنیداری انگلیسی برای دانشگاههای امریكا بهمراه متن و صدا. اگر یاد گیری این گروه برایتان مشكل است پیشنهاد می شود جملات آنرا از متن استخراج كرده و ابتدا آنها را با استفاده از ELA فرا بگیرید.

فایلهای MP3 كتاب English 900

این فایلها در پوشه Mp34some  قرار داده شده است. و شامل صدای تمام ۹۰۰ جمله این مجموعه كاربردی هست.

دیکشنری Babylon

این نرم افزار یک دیکشنری فوق العاده است که برای نمایش معنی لغت کافی است در روی آن لغت کلید سمت راست ماوس را كلیك نمائیم تا هم معنی انگلیسی به انگلیسی و هم معنی انگلیسی به فارسی یه سرعت نمایش یابد. برخی از امکانات این نرم افزار به قرار زیر است.

ترجمه انگلیسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی همزمان

ترجمه فارسی به انگلیسی

ترجمه متن در صورت برقرار بودن امکان ارتباط اینترنتی

تلفظ کلمات

نمایش عبارات و اصطلاحات وابسته به یک کلمه

و سایر امكانت گسترده

بحث درباره امکانات و توانائی های این نرم افزار در این مقال نمی گنجد وعلاقمندان می توانند با جستجوی منابع فارسی و انگلیسی اینترنت اطلاعات جامع تری را درباره Babylon بدست بیاورند. کافی است که گفته شود Babylon برای اکثر زبانها و تخصص ها دیکشنری های جداگانه ای دارد.

نرم افزار نامه های تجاری

کار این نرم افزار در کمک به نوشتن نامه های تجاری و اداری انگلیسی به معجزه شبیه است. کافی است موضوع و زیر بخش آنرا به نرم افزار اعلام نمائید تا در یک ثانیه یک نامه سطح بالای تجاری برایتان تایپ کند. هر قدر انگلیسی تان خوب باشد به همان مقدار این نرم افزار مفیدتر خواهد شد.

نرم افزار  Mp3 wizard

این نرم افزار قادر است هر صدایی را كه ازبلند گوهای كامپیوترشنیده می شود به صورت فایل mp3 ذخیره نماید. بنابراین می توان با آن از صداهای خروجی ELA نیز فایل Mp3 تولید نمود. بطوریکه این فایلها در تمام دستگاههای پخش صوتی مانند Mp3 player، موبایل، Vcd وغیره قابل استفاده است.